Протистояння «Титана» та «Бородянки» закінчилося в нічию: результат зустрічі вирішило пенальті

Юлія БОБРИК

23 серпня 2015 року о 16.00 пройшов фінал Кубку БРФФ з футболу між командами ФК «Бородянка» та ФК «Титан». Нагадаємо, що фіналістів визначив результат зустрічей 16 серпня, коли ФК «Титан» розгромив ФК «Вікторія» з рахунком 2:0, а ФК «Бородянка», в свою чергу, залишила далеко позаду ФК «Зоря» з рахунком 3:0. Тож не дивно, що сьогоднішній матч всі чекали з нетерпінням. Адже якщо ФК «Бородянка» для багатьох була фаворитом, то ФК «Титан» стала свого роду «чорною конячкою».

Нагадаємо як виглядала турнірна таблиця.

http://s3.uploads.ru/t/rP0kg.jpg

Взято з http://borfoot.hiblogger.net/

Матч виявився дійсно запеклий. Ні одна із сторін не хотіла задарма віддавати перемогу.

http://s3.uploads.ru/t/6Qbpc.jpg

http://s7.uploads.ru/t/QHNZp.jpg

Юрій Бондарчук (ФК «Титан») відкрив рахунок, забивши гол у першому таймі. Та не встигли «титанівці» сповна насолодитися успіхом, як Олег Олешко (БК «Бородянка») забив гол у відповідь.

http://s3.uploads.ru/t/rMzWZ.jpg

Перший тайм гри закінчився з рахунком 1:1.

http://s2.uploads.ru/t/1FbzK.jpg

Другий тайм здивував прихильників футболу наполегливістю та завзяттям обох команд. Здається, попередніх 45 хвилин для футболістів і не було. Своєю волею до перемоги особливо виділився Анатолій Фурсенко (ФК «Титан»), який забив другий гол, вивівши свою команду у лідери. Та незабаром завдяки штрафному (правомірність якого ще довго обговорювали на трибунах) Олександр Шома (ФК «Бородянка») забив гол, зрівнявши рахунок.

http://s2.uploads.ru/t/bHGrA.jpg

http://s3.uploads.ru/t/R3k1e.jpg

Таким чином гра закінчилася у нічию, тож суддя був вимушений дати пенальті, за результатом якого переможцем зустрічі стала ФК «Бородянка». Тож вітаємо команду, а також всіх її гравців та тренерів з перемогою та дякуємо ФК «Титан» за прекрасну гру!

Фото автора