Форум Бородянка

Объявление

Ресторан "У Саші" (097) 491-29-39. Детальніше тут.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Бородянка » Ексклюзив » Чим Україна не Європа або місця, в яких має побувати кожен українець


Чим Україна не Європа або місця, в яких має побувати кожен українець

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Є ідея на літо!
Чим Україна не Європа або місця, в яких має побувати кожен українець

Юлія БОБРИК

Не дивлячись на те, що літо добігає кінця, багато хто тільки починає планувати свій відпочинок. Зважаючи на нестійку ситуацію з валютою, поїздка за кордон може «влетіти у копієчку», тож найкращим варіантом стане подорож визначними місцями нашої країни. Де-де, а в Україні таких місцин вистачає, більш того є і в Бородянці відпочинок на всі смаки.

7 чудес України: незвичайні маршрути для подорожі

Для того аби з’ясувати, де можна провести незабутню відпустку ми звернулися до експерта в цьому питання. Про унікальні місцях нашої країни Форуму Бородянка розповів Ярослав Козак, керівник проекту «Унікальна Україна».

– Які місця в Україні найпопулярніші для відпочинку?

– Якщо мова йде про тривалий відпочинок, влітку традиційно популярним залишається південний напрямок і Шацькі озера.
Якщо ж ми говоримо про тури вихідного дня або екскурсійні тури, то тут зовсім інша специфіка. Люди їдуть для того, щоб з ранку до ночі лазити по горах, спускатися в печери під землю заради того, щоб побачити щось нове, незвичайне. І тут найпопулярнішими маршрутами залишаються Закарпаття, замки Львівщини і Тернопільщини.
Останнім часом люди стали більше цікавитися пам'ятками природи, пам'ятками культури, історичними місцями. Подякувати за це можна конкурсам, які проходили: «7 чудес України » та «7 природних чудес України».

– А які б місця увійшли в Ваш рейтинг найцікавіших місць України ?

– Мені не дуже хочеться складати топ-рейтинги, тому що моє особисте сприйняття цих місць може відрізнятися від сприйняття більшості туристів. Мене більше приваблюють невідомі місця. Коли ми працювали над проектом «Унікальна Україна» ми часом навіть залишали осторонь «розкручені» об'єкти і намагалися зосереджувати всю увагу на незвичайних невідомих місцях.
Розумієте, коли звичайний турист їде, наприклад, в Кам'янець-Подільський, він ставить собі за мету відвідати тільки Старе місто. І це прекрасно. Адже такого міста на кам'яному острові можливо більше ніде в Європі немає. Але для мене половина маршруту буде просто втрачена, якщо не заїхати в Національний парк Подільські Товтри, де знаходяться українські каньйони і коралові рифи.
Ще я дуже люблю озера на Поліссі. Всі знають тільки Шацькі озера, але на Поліссі тисячі озер і там природа збереглася такою, якою вона була сто років тому.
Так що, як бачите, мені важко зробити який-небудь рейтинг, тому що є маршрути, які традиційно залишаються популярними, а є маршрути незвичайні самі по собі, як, наприклад, вузькоколійний карпатський трамвай. Треба сказати, що в цьому регіоні Карпат нічого особливого практично немає. Але ця вузькоколійка, яка прокладена вздовж річки, і можливість покататися у відкритому вагоні – робить свою справу.
До речі, зараз «набирає оберти» в туристичному плані Тернопільщина. Адже там є замки, печери, рельєф, каньйони, монастирі і водоспади. Така різноманітність об'єктів дає можливість в одному турі з'єднати 5-6 різних екскурсійних елементів.
Ну, а Закарпаття було і буде унікальним саме по собі, так як там зосереджена неймовірна кількість об'єктів. Мало того, що Закарпаття дуже сильно нагородила природа, так там ще й люди побудували чудові замки.
Південний напрямок теж «піднявся». Якщо раніше Одеса – це було тільки море, то тепер туристів починають возити у Вилково («українська Венеція»), пониззя Дністра («дністровська Амазонія»), гранітно-степове Побужжя в Миколаївській області (єдине місце в Україні, де гранітний щит виходить на поверхню), Арабатська стрілка, Олешківські піски – найбільша пустеля в Європі. Ну, і, звичайно, Асканія-Нова.

– Продовжуючи тему «унікальності», які місця приваблюють туристів не так своїми екскурсіями як своєю унікальністю ?

– Це тур в Закарпатті на дегустацію вин, який проводить Середнянський винзавод, пропонуючи відвідати виробництво і свої підвали вин з дегустацією.
Ще можна поїхати в Мукачево на день Василя, де проходить свято вина, на який з'їжджаються всі винороби Закарпаття.
А в Рахові проводять фестиваль бринзи. В Коростені – фестиваль дерунів, у Львові – свято шоколаду, кави.

– А які місця , на вашу думку, повинен відвідати кожен справжній українець ?

– Це, перш за все, колишні гетьманські столиці – Батурин, Чигирин та могила Богдана Хмельницького в Суботові.

– А де відпочити на Бородянщині?

– Бородянщина також може похвалитися своїми «цікавинками». Якщо ви маєте дітей і шукаєте відпочинок на один день, пропонуємо вам відвідати Фабрику ялинкових іграшок в Клавдієво–Тарасове, якій вже більше 68 років. Правда, екскурсії тут проводяться тільки з 20 жовтня.

Якщо ви – молодий, бадьорий та полюбляєте екстрім, парашутний спорт не залишить вас байдужим. Багатьом екстрімалам в Україні Бородянка відома саме завдяки аеродрому ВАТ «АС» і його дропзоною «Бородянка». Тож тут ви зможете здійснити свою давню мрію і стрибнути з парашутом.

Для поціновувачів спокійного відпочинку природа навкруги Бородянки створить найкращі умови для рибалки. Річка Здвиж і багаті на гриби ліси обов'язкові для відвідування.

Якщо ж ви націлені на довготривалий відпочинок, вибір також є, як кажуть, «на різний гаманець»: база відпочинку «Тетерів», яка розташована на однойменній річці, та «Хутір Озеро» в лісовому масиві, біля села Клетня, заміський клуб «Пастораль» біля села Великий ліс, комплекс «Старий пруд» в Пилиповичах та «4 сезони» недалеко від Бородянки.

0

2

Romafon написал(а):

природа навкруги Бородянки створить найкращі умови для рибалки. Річка Здвиж і багаті на гриби ліси обов'язкові для відвідування.


Это да. Знаменитая река Здвиж - знатный рыбный Клондайк. А уж грибов в этом году будет - хоть косой коси.

Отредактировано metAlex (2015-08-07 20:39:05)

0

3

На жаль в Бородянці абсолютно занедбали рекреаційний ресурс, але ж коли цим займатись, якщо всі поспішають на вибори.

0


Вы здесь » Форум Бородянка » Ексклюзив » Чим Україна не Європа або місця, в яких має побувати кожен українець