Форум Бородянка

Объявление

Ресторан "У Саші" (097) 491-29-39. Детальніше тут.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Бородянка » Громадсько-політичне життя » Люстрація на Бородянщині


Люстрація на Бородянщині

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Доброго вечора. Прошу надати прізвища посадових осіб Бородянщини, хто на Вашу думку повинен пройти люстрацію. Списки посадовців буде передано до люстраційної комісії, яку очолює Єгор Соболєв. Не будьте байдужими, допоможіть очистити рідний край від корупціонерів та приспособленців. Прошу вказувати конкретні прізвища та факти, можна використовувати систему приватних повідомлень для анонімності.

0

2

Добрий день. Мене звати Олександр. Підскажіть будь-ласка, проживаю в смт. Немішаєве, хочу віддати сина до дитячого садочка (йому два роки), але немає можливості. Усі відмовляють (в нас чотири дитячих садка), коментуючи що немає місць, "приходьте через рік!" і можливо, можливо вам пощастить. Це що, прояви коррупції чи дійсно немає місць?! Я вважаю що вони повинні займатися питанням забезпечення дітей місцями в садочку. Якщо знаєте що робити підскажіть або дайте номер телефону з ким можливо поспілкуватися на цю тему. Дякую.

0

3

Доброго вечора шановна громада. Невже вас все влаштовує в районі? Невже все керівництво чесне і непідкупне? Поки ми будемо займати таку пасивну позицію, доти з нас будуть знущатись! Чекаю на Ваші відгуки.

0

4

Доброго вечора! Прошу звернути Вашу увагу на керівництво Немішаївського агротехнічного коледжа! Під керівництвом директора Рожка В.І. організовано декілька корупційних схем по відмиванню державних коштів, адміністрація кожні вихідні "гуляє" в дорогих ресторанах за кошти профкома, в тей час, як викладачам ще не виплатили заборгованості за 2013 рік, нещодавно заст. директора Майстренко побив працівників. В сімейному гуртожитку створюються всі умови для виселення працівників-примушують підписати завідомо вигідні адміністрації договори, які не відповідають чинному законодавству України, пропонують вибір-або заяву на звільнення, або підписуй договір, завищена нічим не обоснована плата за проживання тощо. Опозиція працівників проти адміністрації залякана або звильнена ще за "старої влади", намагались писати скарги до КРУ та прокуратури щодо незаконного розподілу земель-реакціі ніякої, у диктора "залізна криша". За літо 2013го "за власним бажанням" звільнили 7 працівників, більшість - молодь. За останній місяць коледж за необоснованих причин, без обговорення з колективом, перейшов на банківське обслугоування з банку "Південкомбанк"  у банк "Надра", найближче відділення якого аж у Ірпіні. Є інформація, що за цей перехід адміністрація отримала відкат 40000грн. Допоможіть! Люди вже бояться навіть один одному на директора і адміністрацію скаржитись!!!

0

5

Також хочу додати інформацію про зав. відділення Механізаці с.г. того ж коледжа Бездушного П.М., який буквально відкрив у себе в кабінеті магазин з продажу курсових та дипломних проектів, та послуги з здачі сесії. Також введені тарифи на допуск до перездачі на всіх відділеннях.
Адміністрація створила для себе "райські" умови, ніхто з них, включаючи заст. директора з навчальної роботи Костенко Т.В. на заняття не ходять, пари не проводять, іноді примушуючи роботи це інших викладачів. Перед перевіркою МінОсвіти, викладачів примусили переписати всі (!!!) журнали навчальних занять, щоб приховати порушення.

0

6

Довожу до відома громади, що зараз в люстраційному списку вже 18 чоловік, до списку без доказів ми не вносимо осіб, отже прошу в дальнійшому не писати просто прізвище особи, а саме вказувати докази. Також хочу повідомити, що в Бородянському районі створено ініціативну групу, яка буде протидіяти хабарникам, а саме по іранському методу, якщо хто не знає, то за хабарі в Ірані відрубають руки. Хочу попередити чиновників всіх рівнів, пожежників, податківців і т.д. Якщо ми дізнаємось про факт хабаря, то відразу будемо діяти рішуче, тому що як кажуть, горбатого тільки могила виправить. Прошу жителів Бородянки та Бородянського району невідкладно нам повідомляти про такі факти, повторюю ще раз, всі факти будуть перевірятись.

0

7

Кто создал эту группу?
Кто входит в неё?
Какой статус имеет Ваша организация?
Кем и кого Вы планируете заменить?
Когда было собрание на котором были выбраны представители?

А для того, что бы внесли ясность, лучше скажите какая партия, все вопросы отпадут

Отредактировано YuliaLT (2014-03-20 22:10:25)

0

8

Этот популизм уже подзаепал :smoke:  В списке 18 человек и что дальше?

0

9

А дальше каждый пытается урвать себе кусок.
Всё до безобразия надоело.
Когда кто-то говорит про такие действия, должна быть чётка указана вся информация. Кто, что, на основания чего, когда было собрание, кто кем назначен, цели и т.п.
Тупо идти за кем-то по его зову - это уже неактуально.

0

10

Ну что там, люстрировали уже кого то?

0

11

:flag:

0

12

YuliaLT написал(а):

Кто создал эту группу?
Кто входит в неё?
Какой статус имеет Ваша организация?
Кем и кого Вы планируете заменить?
Когда было собрание на котором были выбраны представители?

А для того, что бы внесли ясность, лучше скажите какая партия, все вопросы отпадут

Отредактировано YuliaLT (2014-03-20 22:10:25)


Молодец! Только падать ненужно.

0

13

Популізм чистої води. вже другий рік все це мусолимо-мусолимо і ніяк нікого не люструємо. А якщо когось і знімають з посади, то тих, хто не схотів "поділитися"

0


Вы здесь » Форум Бородянка » Громадсько-політичне життя » Люстрація на Бородянщині